Consultant Imobiliar RE/MAX EDYINVEST

RE/MAX EDY INVEST

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru noi, Consultantii Imobiliari sunt persoanele esentiale care construiesc si vand numele RE/MAX: spiritul antreprenorial, inclinatia innascuta spre afaceri, relatiile interpersonale si dinamismul personal dau forta brandului RE/MAX.

Consultantii nostri formeaza echipa RE/MAX in care fiecare are ca responsabilitate:
- Identificarea de noi potentiali clienti RE/MAX
- Contactarea clientilor si investigarea nevoilor lor imobiliare
- Consilierea clientilor si oferirea de celor mai bune solutii imobiliare
- Negocierea si incheierea contractelor cu clientii
- Informarea permanenta privind modificarile pietei imobiliare

CERINTE

- Experienta in domeniul tranzactiilor imobiliare [+ 1 an]
- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere
- Abilitati de vanzare in relatia directa cu clientii
- Orientare catre client si atingerea rezultatelor
- Dinamism si initiativa
- Onestitate si responsabilitate
- Cunoasterea unei limbi straine
- Cunostinte operare PC

BENEFICII OFERITE

- Dezvoltarea afacerii proprii – Agentii Imobiliari Profesionisti RE/MAX sunt oameni de afaceri independenti!
- Training profesional in vanzari
- Sustinerea din partea unei echipe profesioniste si dinamice
- Profituri maxime [sistem de bonusare foarte motivant]
- Echipa profesionista sub umbrela unui BRAND de renume mondial - RE/MAX

Brand de renume international in domeniul imobiliar: nimeni in lume nu vinde mai multe proprietati decat RE/MAX !
Cifrele vorbesc despre noi:
67 de tari! Peste 7.000 de birouri! Peste 120.000 de agenti de vanzare!
In doar 18 luni, RE/MAX a devenit cea mai mare Retea Imobiliara din Romania!

Vino alaturi de cei mai buni!
VINO IN FAMILIA RE/MAX EdyInvest!

EDY INVEST este membra a EDY GROUP www.edyspedition.ro

Pentru a ne cunoaste mai bine, intra pe www.remax.ro / Timisoara/ EDY INVEST