CONSULTANT FINANCIAR/ UNIT MANAGER

OTP GARANCIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

CONSULTANT FINANCIAR:
- prospectarea pietei si identificarea noilor clienti;
- stabilirea prioritatilor financiare ale clientilor in vederea aordarii celei mai bune consultante privind programele de asigurari, de investitii, de pensii private, planificare in vederea indeplinirii propriilor obiective de vanzari si castiguri financiare;
- instruire si perfectionare continua;
- dezvoltare si gestionarea portofoliului de clienti.

UNIT MANAGER:
- respectarea principiilor de munca in echipa;
- prospectarea si recrutarea de noi consultanti;
- supervizarea si indrumarea activitatii consultantilor in vederea realizarii planului de afceri asumat.

CERINTE

- cel putin studii medii;
- abilitati de comunicare si relationare;
- putere de negociere si convingere;
- creativitate;
- capacitate de autoorganizare;
- interes in dezvoltarea carierei personale.

- experienta in vanzari si marketing;
- experinta de management;
- tenacitate, dinamism, implicare;
- atitudine proactiva.

BENEFICII OFERITE

- venituri motivante in functie de finantare;
- cele mai bune comisione specifice industriei;
- programe individualizate de trainning si pregatire pentru evolutia in cariera de management,
-oportunitati reale de cariera in cadrul OTP GROUP.

DESCRIEREA FIRMEI

Societate in cadrul Grupului OTP.