Consultant Financiar / Junior Manager

Business PARTNERS Asistent in Brokeraj SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam persoane pentru posturile de Consultant Financiar sau Junior Manager. Dorim tineri entuziasti, gata sa invete lucruri noi si sa formeze o echipa unita. Posturile sunt part-time sau full-time si se adreseaza in special persoanelor dornice sa se afirme intr-o companie internationala.

CANDIDATUL IDEAL:
Un om informat deschis spre nou, ambitios, sa ii placa sa fie conducator, sa isi doreasca o afacere proprie, disponibilitate pentru activitate in domeniu financiar unde sunt platite doar rezultatele, dornic de a invata, disciplinat, dispus sa respecte regulile de ordine interioara.

CERINTE

- Spirit de intreprinzator
- Dorinta de a avea propria afacere
- Disponibilitate in a construi propria echipa
- Foarte bune abilitati de comunicare, relationare, negociere;
- Foarte bune abilitati de analiza si planificare;
- Personalitate puternica;
- Valori personale profunde si stabile;
- Dorinta de cunoastere si educatie;
- Gandire pozitiva;
- Pasiunea de a forma echipe si de a conduce organizatii;
- Orientat spre construirea unei cariere;
- Focalizat pe atingerea obiectivelor;
- Proactiv, capabil sa gaseasca solutii;
- Perseverent;
- Ambitios;
- Creativ, cu initiativa;
- Dinamic, energic;
- Cunostinte de operare PC - Microsoft Office;
- Optimist, psihic excelent, stare de sanatate impecabila;
- Capacitate de identificare si valorificare potential business si oportunitati;
- Capacitate de autoanaliza si introspectie;
- Seriozitate, punctualitate;
- Tinuta business;
- Fara cazier si fara urmariri penale.

BENEFICII OFERITE

- Educatia si experienta specifica se capata in cadrul companiei;
- Programe de training adaptate fiecarui nivel de cariera in tara si strainatate;
- Venituri lunare de 300-500 Euro pentru o implicare part-time (20-30 ore / saptamana) asigurate prin finalizarea contractelor;
- Venituri lunare de 1.000-1.500 Euro pentru o implicare full-time (40-60 ore / saptamana) asigurate prin finalizarea contractelor;
- Venituri lunare nelimitate pentru activitate de cariera;
- Venituri reziduale pentru activitate de top management;
- Avansare in functie de performanta;
- Evolutie dinamica in cariera, plan de cariera alaturi de o echipa de specialisti;
- Promovare rapida la nivel de management;
- Program flexibil (part-time / full-time);
- Posibilitate de a lucra individual, intr-o echipa proprie de elita, tanara, dinamica, flexibila sau in top management;
- Imbinarea experientei locale cu know-how-ul international;
- Licentiere internationala in consultanta financiara;
- Alte comisioane si bonusuri atractive, premii, calatorii si vacante internationale, acces la cluburi exclusiviste, toate acestea in functie de performanta;
- Planuri de cariera care asigura dezvoltarea profesionala in consultanta financiara;
- Sansa de a lua parte la constructia celei mai performante companii de consultanta financiara din Romania.

Companie de consultanta fnanciara care lucreaza cu informatii de pe piata financiara. Ca si in celelalte tari europene, vom implementa si in Romania consultanta financiara, o noua abordare a serviciilor financiare.