Consultant Financiar Independent

Campion Broker

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promoveaza produsele companiei in piata proprie;
- Invata si implementeaza cunostintele despre: modul de abordare, prezentarea de vanzare, completarea formularelor
si a altor instrumente si tehnici de vanzare primite de la companie;
- Organizeaza agenda zilnica privind activitatile procesului de vanzare;
- Participa activ la cursurile de instruire organizate in agentie sau in alte locatii de catre companie;
- Respecta procedurile companiei privind fluxul documentelor si confidentialitatea datelor;
- Participa la intalnirile saptamanale cu managerul pentru feedback si dezvoltare personala.

CERINTE

- Studii superioare;
- Cunostinte: excel, word, utilizare PC;
- Experienta in vanzare minim 1 an;
- Excelente abilitati de comunicare;
- Respectare termene;
- Orientare catre rezultate;
- Relationare;
- Responsabilitate;
- Disponibilitate pentru instruire (certificare CSA).

BENEFICII OFERITE

- Conditii excelente de lucru;
- Instrumente de suport in vanzari moderne si de impact;
- Comision la vanzare (fara parte fixa);
- Bonusuri trimestriale, anuale corelate cu volumul si calitatea vanzarilor realizate;
- Pregatire profesionala avansata;
- Posibilitati de dezvoltare profesionala si promovare;

Misiunea noastra este sa oferim o analiza obiectiva a pietei financiare, sa gasim solutia potrivita si sa reducem timpul alocat pentru rezolvarea problemelor ce apar pentru fiecare client în parte. De asemenea un rol important în relatia consultantului Campion Broker cu clientul este asistenta continua pe durata derularii contractelor intermediate.
Campion Broker ofera consultanta, intermediere si service gratuit pentru asigurari, pensii, credite, leasing si
investitii.