CONSULTANT FINANCIAR-BANCAR

RAIFFEISEN BANCA PENTRU LOCUINTE

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Acordarea de consultanta financiar-bancara in vederea acordarii de solutii optime legate de investitii privind modernizarea, renovarea, construirea ori achizitionarea unei locuinte precum si elaborarea unor programe de economisire extrem de avantajoase.
- Promovarea imaginii bancii in spiritul valorilor organizationale.

CERINTE

-Vrei un job part-time?
-I-ti doresti sa evoluezi in cariera rapid?
-Cauti recunoastere si profesionalism?
ITI OFERIM SOLUTIA POTRIVITA:
Sa faci parte din echipa unei banci in continua dezvoltare!
CE CAUTAM?
-Seriozitate si implicare;
-Abilitati de comunicare si prezentare
-Persoane cu minim studii medii;
VOM INVESTI IN TINE:
-In training si dezvoltare;
-In recunoastere si motivare;
-In premii si bonusuri

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea construirii unei cariere in domeniu
-Venit atractiv.

Suntem principala institutie bancara din Romania specializata pe domeniul economisirii si creditarii in domeniul locativ, divizie a celei mai mari case de economii din Europa, Bausparkasse Schwabisch Hall Germania.
Misiunea noastra este de a-i ajuta pe romani sa-si indeplineasca visul unei locuinte proprii, sa-si creeze un plus de confort si calitate a vietii, contribuind astfel si la siguranta viitorului intregii familii.