CONSULTANT FINANCIAR

OVB

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATUL IDEAL:
Un om informat deschis spre nou, ambitios, sa ii placa sa fie conducator, sa isi doreasca o afacere proprie, disponibilitate pentru activitate in domeniu financiar unde sunt platite doar rezultatele, dornic de a invata, disciplinat, dispus sa respecte regulile de ordine interioara.

CERINTE

*motivat si responsabil
*initiativa ,spontaneitate si creativitate in actiunile desfasurate
*consecventa,optimism si determinare pentru atingerea obiectivelor individuale
*capacitate de a invata si aplica intr-un timp scurt abordari,tehnici si tipuri diferite de produse financiare
*orientare catre oameni
*foarte motivat financiar
*imagine business

BENEFICII OFERITE

-posibilitatea castigului financiar neplafonat
-independenta in functie de realizarea obiectivelor
-training sistematic,continuu si gratuit
-comisioane lunare
-bonusuri lunare, trimestriale si anuale
-excursii trimestrial si anual
-posibilitatea crearii unei cariere de succes
-ascensiune rapida in cariera

Concern european de consultanta financiara infiintat in 1970 in Koln, Germania, peste 18000 de angajati, activitate in 14 tari, cifra de afaceri peste 10 miliarde euro pe an, din 2006 luna iunie cotata la bursa.
Metoda unica de lucru in Europa in domeniul financiar.