Consultant financiar

Personal Broker

Job expirat

RESPONSABILITATI

Personal Broker recruteaza persoane cu studii superioare pentru a-si dezvolta serviciile de consultanta financiara pe piata din Timisoara, Arad, Deva, Oradea, Alba si Cluj-Napoca. Experienta in domeniul asigurarilor si/sau in domeniul bancar reprezinta un avantaj!

CERINTE

- studii superioare, de preferinta economice
- abilitati de operare PC
- orientare catre client, capacitate decizionala, initiativa
- atitudine pozitiva, entuziasm, motivatie
- perseverenta in atingerea obiectivelor
- aprox. 20H/sapt. alocate dezvoltarii afacerii

Grupul Personal Broker isi propune ca in urmatorii ani sa devina liderul furnizorilor independenti de servicii financiare. Misiunea noastra este sa oferim o analiza obiectiva a pietei financiare, sa gasim solutia potrivita si sa reducem timpul alocat pentru rezolvarea problemelor ce apar pentru fiecare client in parte. De asemenea un rol important in relatia consultantului Personal Broker cu clientul este asistenta continua pe durata derularii contractelor intermediate. Personal Broker ofera consultanta, intermediere si service gratuit pentru asigurari, pensii, credite, leasing si investitii.