CONSULTANT FINANCIAR

OVB ALLFINANZ

Job expirat

RESPONSABILITATI

Puteti decide singur propriul dumneavoastra viitor!

Dumneavoastra stabiliti destinatia. Noi va aratam drumul.
Succesul profesional poate fi planificat, si este – mai presus de toate – realizabil, cu ajutorul unui model testat, care asigura desfasurarea personala, permitand in acelasi timp si evolutia in timp necesara. Pentru a identifica si promova consecvent capacitatile personale si profesionale ale angajatilor, OVB a elaborat un program de calificare in trepte, care este identic in toata Europa. Acesta este completat de o serie de interesante masuri de calificare si perfectionare in toate domeniile si la toate nivelurile.

Puteti avea un loc de munca sigur, care sa va dea satisfactii. Si dumneavoastra puteti munci fara frica de viitor.

Profitati de sansa dumneavoastra!

CERINTE

Responsabilitati:

- prospectarea pietei tinta si identificarea posibililor clienti;
- consilierea clientilor in legatura cu cele mai potrivite pachete investitionale, in functie de cerintele acestora;
- adaptarea solutiilor financiare pentru nevoile fiecarui client (credite, asigurari, pensii, investitii, etc.).

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

- posibilitatea de a alege: Part-Time / Full-Time;
- program flexibil de lucru;
- pregatirea in tara si strainatate gratuita;
- venituri atractive, corelate cu realizarile;
- bonusuri in euro, premii, excursii, etc.;
- posibilitatea de avansare in cariera.

!!! Nu este obligatorie o pregatire sau experienta in domeniu !!!

Suntem cea mai mare si cea mai veche companie din Europa din domeniu si oferim consultanta financiara la peste 3 milioane de clienti in 14 tari europene