Consultant ERP 2011

Step Up Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Analiza proiectelor de implementare ERP, pentru determinarea nevoilor specifice clientilor;
Alcatuirea echipelor de proiect in functie de nevoile specifice ale clientului;
Optimizarea solutiilor existente;
Organizarea consultantei si suportului pentru exploatare clientilor existenti;
Sa urmareasca modificarile legislative.

CERINTE

Studii superioare economice;
Cunostinte avansate de contabilitate;
Cunostinte avansate de calcul salarii;
Cunoasterea limbii engleze nivel mediu;
Cunostintele de SQL constituie un avantaj;
Cunostinte bune in utilizarea Office (Word, Excel);
Spirit de echipa, atentie la detalii, capacitate de concentrare in conditii de stress, sa respecte termenele stabilite, atitudine proactiva;
Disponibilitate pentru deplasari;
Permis de conducere categ. B;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv

Step UP Professional HR Services este o firma cu experienta in servicii de resurse umane, cu accent pe recrutarea si selectia de resurse umane adaptata cerintelor specifice ale clientilor.

Postul descris anterior este disponibil la unul dintre clientii companiei noastre