Consultant de vanzari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reprezentata unei companii elvetiane cu o vechime de peste 25 ani in vanzari directe, cauta 4 consultanti de vanzari, part time sau full time, pentru birourile din Timisoara si Arad.
Compania pentru care lucram are o forta de peste 130.000 de consultanti de vanzari in intreaga lume si este prezenta in 40 de ţări de pe cinci continente ale lumii. Ea produce, vinde şi distribuie o gama larga de bunuri de larg consum, exclusive şi de cea mai bună calitate, prezenta sa pe piaţa românească fiind de peste 17 ani şi a cunoscut de la an la an o creştere a activităţii

CERINTE

Studii medii sau superioare
Dinamici, proactivi, ambiţioşi
Aspect fizic placut, abilitati de comunicare si organizare, perseverenta

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
Castiguri insemnate
Un job dinamic şi creativ
Training sustinut de personal atestat
Dezvoltare profesională prin intermediul seminariilor interne şi internaţionale
Posibilitatea planificarii corespunzatoare a activitatii
Sanse de avansare in cariera.