Consultant credite persoane fizice

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Realizarea obiectivelor de vanzare conform planului stabilit;
-Realizarea de eforturi constante pentru largirea bazei de date cu potentiali clienti;
-Informarea corecta a clientilor despre produsele credit, explicatii asupra beneficiilor si costurilor implicate de produsele vandute;
-Identificarea nevoilor financiare ale clientilor;
-Informarea clientilor asupra documentatiei cerute si asistarea clientilor in vederea completarii formularelor;
-Imbunatatirea constanta a cunostintelor si participarea la training-urile organizate in cadrul departamentului;
-Raportarea vanzarilor, a intalnirilor si vizitelor

CERINTE

-Studii superioare de preferabil
-Sociabil, ambitios
-Spirit de echipa
-Perseverent, dinamic, deschis la nou
-Responsabil, competent
-Abilitate de prospectare, vanzare, comunicare, prezentare

BENEFICII OFERITE

-Parte fixa + comision din vanzari
-Target
-Concursuri
-Munca intr-o echipa de profesionisti
-Avansare in functie de rezultate