Consultant Clienti Receptie Service

CARAUDIOMAG SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gestionarea relatiei cu clientul, stabilind si dezvoltand o relatie de incredere cu acesta,
oferindu-i in toate fazele contactului un serviciu personalizat;
- reprezentarea Service-ului fata de clientela si purtatorul de cuvant al clientilor fata de atelier;
- consolidarea atasamentului clientului fata de concesiune si dezvoltarea imaginii
firmei prin profesionalismul sau si prin respectarea angajamentelor sale.
- introducerea actelor contabile (contabilitate primara: inregistrare facturi , receptii marfa, emitere facturi catre clienti etc)

CERINTE

- cunostinte medii contabilitate
- abilitati de utilizare a calculatorului(M. Office, Internet,etc)
- seriozitate ; dorinta de invatare si perfectionare continua
- atentie sporita, implicare, promptitudine, comunicare

BENEFICII OFERITE

Detaliile complete ale pachetului salarial se vor discuta cu candidatii selectionati

Cu o experienta de peste 10 ani, CarSystems este leaderul incontestabil al pietei din partea de vest a tarii in comercializarea si instalarea accesoriilor auto aftermarket.