Consultant asigurari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

DESCRIEREA POSTULUI
- promovare diverselor tipuri de asigurari ale unor companii consacrate
- incheierea politelor unui numar preferat de persoane
- identificarea nevoilor clientilor si adaptarea la cerintele acestora
- identificarea posibililor clienti si transformarea acestora in clienti PROPRII
- consillierea sincera a clientilor

CERINTE

-persoane dornice de surse alternative de venit
-persoane optimiste
-Abilitati de comunicare, relationare.
-spirit de echipa si pasiunea de a forma echipe
- ambitie, tenacitate, perseverenta
- abilitati de comunicare
-dorinta de a evolua profesional

BENEFICII OFERITE

-CARIERA bazata pe performanta.
-posibilitati de castiguri nelimitate in functie de contractele incheiate si nu numai
-comisioane de echipa.
-training-uri gratuite in tara si in strainatate
-concediu platit de firma pentru performanta (vacante strainatate)
-program foarte flexibil
-contracte cu cele mai renumite companii de asigurari de pe piata
-posibilitatea colaborari si in situatia existentei unui alt loc de munca