CONSILIERI FINANCIARI ( cod CA)

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

DESPRE NOI
Suntem unul din liderii industriei de asigurari din Centrul si Estul Europei, cu sediul central in Viena.Compania noastra se impune prin servicii superioare calitativ, caracterizate printr-un inalt grad de profesionalism si este in masura sa ofere cele mai valoroase produse bancassurance la cele mai competitive tarife.
Misiunea companiei este de a este de a oferi solutii eficiente de protectie si economisire, sprijinindu-si clientii in rezolvarea prioritatilor majore: protectia familiei; securitatea financiara si pastrarea standardelor de viata; continuarea si securitatea intereselor de afaceri.

CERINTE

- flexibilitate, persuasiune, dinamic,sociabil
- capacitate de a asimila noi cunostinte
- abilitati excelente de comunicare
- implicare in rezolvarea problemlor clientilor
- atitudine proactiva si pozitiva
- orientare catre client

BENEFICII OFERITE

OFERIM :
- Cursuri de specialitate sustinute de traineri LIMRA;
- Venituri fixe garantate, comisioane si bonusuri;
- Sansa de a te face remarcat - pentru ca la noi initiativa si implicarea sunt valorizate
- Oportunitatea unei cariere de succes in cadrul celui mai mare grup financiar-bancar din Romania ;
- Posibilitate de a promova in cariera.
Aplicatiile vor fi tratate cu deplina confidentialitate. Vom contacta pentru interviu doar candidatii selectati.