CONSILIERI CREDITE RETAIL

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem o Institutie Financiara Nebancara fondata in anul 2005, iar in prezent este unul dintre liderii de piata in industria de micro-credite.

Misiunea noastra este aceea de a construi relatii profesionale, de lunga durata, cu angajatii, clientii si partenerii sai - relatii bazate pe incredere, profesionalism si respect reciproc.

Responsabilitati:
Vanzarea si promovarea serviciilor financiare ( credite) ale companiei;
Construirea unei relatii solide cu clientii si potentialii clienti

CERINTE

abilitati de vanzare, negociere, convingere
disponibilitate la deplasare/munca de teren 70%
seriozitate, entuziasm
experienta anterioara in vanzari constituie avantaj
capacitate de organizare si planificare a activitatilor
rezistenta la stres
studii superioare absolvite reprezinta avantaj (nu este obligatoriu)

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
- Conturarea unui brand personal - pentru ca oferim posibilitati reale de promovare in functie de performanta ta;
- Sansa de a te face remarcat - pentru ca la noi initiativa si implicarea sunt valorizate;
- Recunoasterea rezultatelor - pentru ca performanta ta este recunoscuta si apreciata corespunzator.
Aplicatiile vor fi tratate confidential.
Numai candidatii care intrunesc conditiile de selectie vor fi contactati.