Consilier vanzari LEVI'S TIMISOARA Shopping City

SC ARIDON MOLDOVA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Relaționează cu clienții, oferind într-un mod profesionist toate informațiile necesare
- Identifică ocaziile de a vinde și produse complementare
- Asigură recepționarea produselor din punct de vedere calitativ și cantitativ
- Asigură aprovizionarea și reaprovizionarea suprafatei de vânzare cu marfă
- Respectă regulile de visual impuse de merchandiser

CERINTE

Hai să ne cunoaștem dacă ai:
- zâmbet și atitudine pozitivă
- orientare către client
- spirit organizatoric și de lucru în echipă
- disponibilitate pentru un program în 2 ture și lucru în zilele de week-end;
- experiență că vânzător/casier (avantaj)
- cunostiinte medii de limbă engleză (avantaj)

BENEFICII OFERITE

Îți oferim:
- Salariu atractiv
- Bonusuri competitive
-Tichete de masă
- Program de lucru planificat in ture
- Un mediu de lucru profesionist și o atmosferă prietenoasă

Compania ARIDON a fost înregistrată pe piaţa Moldovei în anul 1992 și este reprezentantul oficial al brand-urilor cu renume internațional și le promovează cu mândrie!

ARIDON este extins pe scară largă, nu doar pe teritoriul Republicii Moldova, Bulgaria, ci şi în România , unde reprezentam brand-ul LEVI'S!

Brand-ul Levi's® exemplifică perfect stilul clasic American. Încă de la lansarea de către Levi Strauss & Coin, blugii Levi's® au devenit unul dintre cele mai recunoscute articole de îmbrăcăminte din ăzi, brand-ul continuă să fie un extraordinar deschizător de drumuri. Gama de jeans și accesorii este disponibilă în mai mult de 110 țări, permițând oamenilor din întreaga lume să își exprime stilul mai multe informații despre Levi's®, si produsele noastre va invitam in magazinele noastre din:

București - Afi Cotroceni
Bucuresti - Baneasa Shopping Center
Bucuresti - Mega Mall
Bucuresti - Park Lake
Bucuresti - Sun Plaza
BucuresTI - Fashion House Outlet
Iași - Palas Mall
Constanța - City Mall
Timișoara - Shopping City Mall
Galati - Shopping City
Cluj - Polus Center
Sibiu - Festival Mall

Planificăm în continuare o activă extindere.