CONSILIER VANZARI IN SHOW-ROOM MOBILA

RESURS CONSULT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intampina clientii care intra in show-room
- prezinta firma si produsele firmei (avantaje ale produselor si serviciilor)
- gestioneaza si dezvolta portofoliul de clienti
- efectueaza toate operatile legate de activitatea de vanzari: ofertarea, contractarea, negocierea si urmarirea derulari comenzii.
- tine evidenta reclamatiilor primite de la clienti
- realizeaza incasarea si recuperarea de debite de la clientii
- factureaza si intocmeste comenzile pentru productie, conform cerintelor clientilor

CERINTE

- cunostinte generale comerciale
- cunostinte operare PC : Word, Excel.
- permis auto cat. B.
- aptitudini de comunicare si negociere.
- cunoasterea unei limbi de circulatie internationala si studiile superioare reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

salar fix
procent din vanzari

RESURS CONSULT - firma ACREDITATA de recrutare si selectie de personal (www.resursconsult.ro, tel. 0727 843 987, mail: recrutare@resursconsult.ro) recruteaza un CONSILIER VANZARI LA PUNCT FIX, pentru un client al sau - producator de mobila. Firma, de renume national, cauta 2 persoane pentru consilierea clientilor care intra in show-room.

ESTE OBLIGATORIE PRECIZAREA POSTULUI PENTRU CARE CANDIDATI - CONSILIER VANZARI - mai ales pentru Cv-urile transmise pe emailul firmei, deoarece firma scoate la concurs diverse posturi din mai multe domenii de activitate. Va dorim succes!