CONSILIER VANZARI FOTO & GSM TIMISOARA

SAY

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Derularea activitatilor de vanzare a produselor din magazin si de oferire de servicii clientilor;
- Derularea activitatii de gestionare a magazinului;
- Mentinerea relatiilor cu clientii.

CERINTE

- Minim studii medii;
- Orientare catre client;
- Simt dezvoltat al organizarii;
- Buna gestiune a timpului si a prioritatilor;
- Abilitati dezvoltate de comunicare;
- Atentie distributiva;
- Reactivitate si amabilitate.

BENEFICII OFERITE

- Lucrul intr-o echipa tanara si dinamica;
- Salariu atractiv (salariu fix + comision din vanzari);
- Program de lucru in ture;
- Posibilitati de dezvoltare personala si profesionala intr-o companie multinationala;
- Traininguri gratuite oferite de companiei;
- Program de loializare.

Say este marca a companiei MCS Communications - companie multinationala.

Misiunea Say este de a crea o legatura stransa cu consumatorul final. Pentru a asigura acest lucru am creat un magazin viu, plin de culoare, forma si de miscare, aproape de client.
Obiectul de activitate al magazinelor Say este comercializarea cu amanuntul a produselor, accesoriilor si serviciilor din sfera telefoniei mobile, televiziunii digitale, foto, IT si multimedia.
In prezent avem 90 magazine operationale in tara localizate in cadrul unor centre comerciale, galerii comerciale sau mall-uri.
Valorile SAY: Prietenie, Onestitate, Corectitudine, Deschidere, Orientare catre client.