Consilier vanzari echipamente frigorifice

Trenkwalder SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Date referitoare la firma angajatoare:
- Filiala in Romania companiei multinationale, lider in industria frigotehnica si A/C
- Punct de lucru Timisoara
- Aria de activitate - Romania

Sarcini si responsabilitati ale postului:
- creaza, dezvolta si mentine relatia cu companiile client precum si cu potentialii clienti
- promoveaza imaginea companiei in acord cu politica si procedurile companiei
- negociere si pregatire contracte, facturare, incasare, urmarirea derularii contractelor si urmarirea livrarii marfii la client

CERINTE

- studii superioare - constituie avantaj studiile tehnice de specialitate: instalatii frigorifice
- experienta relevanta in vanzari tehnice
- cunostinte de limba engleza
- constituie avantaj cunostinte de limba maghiara
- carnet de conducere categoria B (fara antecedente)
- bune abilitati de comunicare si negociere
- capacitatea de a-si stabili prioritati
- disponibilitatea de deplasare (in tara si strainatate)

BENEFICII OFERITE

- salariu fix si comision din vanzari
- bonus anual pentru indeplinirea obiectivelor
- telefon mobil, autoturism, laptop
- training

Trenkwalder SRL este filiala in Romania a companiei multinationale ce activeaza in Europa Centrala si de Est, avand experienta in domeniul recrutarii si plasarii fortei de munca permanenta si temporara.

Head Office Romania:
Bld. 16 Decembrie Nr. 14 Ap. 9
300 174 Timisoara
Tel./ Fax : +40/256/293 608
inforomania@trenkwalder.com
www.trenkwalder.com/eu/