Consilier vanzari

SC MACOS REPARATII srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

-asigurarea activitatii comerciale (vanzari) in cadrul firmei
-receptia cantitativa si calitativa a produselor;
-efectuarea comenzilor interne
-elaborarea rapoartelor de vanzari pe brand-uri si categorii de produse;
-evidenta primara a documentelor;
-cunoasterea caracteristicilor tehnice, modul de folosire si prezentare a produselor.

CERINTE

- Studii superioare;
- Experiență în vânzări, cunoștințe în domeniul utilajelor agricole sau în domenii conexe prezintă avantaj;
- Cunoștințe bune de operare PC: MS Office; internet, outlook, etc.;
- Abilități de comunicare și negociere, capacitatea de a lua decizii;
- Atitudine deschisă, optimistă, orientare spre client, flexibilitate, disponibilitate;
- Spirit de echipă.
- Persoană organizată şi atentă la detalii, cu dorinţă de perfecţionare, capacitate
de relaţionare cu alte persoane, capacitate de comunicare, capacitate de anticipare a
schimbărilor si de adaptare la schimbări;
- Permis de conducere.

BENEFICII OFERITE

- Venituri finaciare motivante, funcție de performanțe;
- Mediu de lucru stabil într-o echipă tânără;
- Posibilitatea realizării unei cariere;
- Program flexibil.