Consilier Service

IHM TOTAL CONSULT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura consilierea clientilor in cadrul atelierului service auto
- urmareste si supervizeaza tot procesul de la programarea si preluarea masinii pana la predarea acesteia catre client

CERINTE

- studii superioare tehnice (preferabil mecanica)
- de dorit cunostinte in domeniul auto
- cunostinte operare PC
- permis de conducere categoria B
- orientare spre client, rabdare, putere de convingere
- dinamism, atentie, incadrare in termene
- cunostintele de contabilitate primara constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- tichete de masa
- posibilitatea de a creste intr-o companie dinamica, in plina dezvoltare

IHM Total Consult este o companie de consultanta care activeaza in domeniul Resurselor Umane va ofera posibilitatea de a va gasi jobul pe care vi-l doriti atat in tara cat si in strainatate.
Valorile care ne conduc activitatea sunt:
• Integritate in cadrul echipei, in relatia cu clientii si candidatii nostri;
• Imbunatatirea continua a calitatii si eficientei procesului de recrutare;
• Atitudine pozitiva orientata 100% spre client.

Folosim cunostintele, experienta, creativitatea si energia noastra in beneficiul dumneavoastra!

IHM Total Consult recruteaza pentru partenerul sau, o reprezentanta in domeniul auto, persoane potrivite pentru pozitia de CONSILIER SERVICE!