Consilier juridic - Birou executor judecatoresc Timisoara

BEJ Cristian Munteanu

Job expirat

RESPONSABILITATI

- munca de birou
- deplasari la instantele judecatoresti, la banci, la serviciul contabilitate, la diverse institutii/persoane
- uneltele, instrumentele, echipamentul de lucru sunt cele specifice muncii de birou: computer, scanner, imprimanta, Xerox, fax, telefon,etc.
- relatii cu publicul
- activitati de organizare administrativa si protocol

CERINTE

- Va rugam sa atasati cv cu poza actualizata
-cunostinte operare PC
-abilitati de rezolvare a problemelor, persoana ordonata, amabila, dinamica;
-abilitati foarte bune de organizare;
-obiectivitate in aprecierea si analiza situatiilor economice, financiare si sociale, receptivitate, spirit de echipa (sincer, dispus la colaborare)
-studii superioare juridice sau economice - OBLIGATORIU.
Preferabil experienta in domeniul executarii silite.

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa

DESCRIEREA FIRMEI

Birou executare silita