consilier financiar in domeniul asigurarilor de viata

Asigurari de Viata AVIVA SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Consilierea financiara a clientilor firmei noastre.
Prospectarea pietei in vederea recrutarii potentialilor clienti.
Promovarea produselor de protectie, economisire si investitii.
Servicii post-vanzare.

CERINTE

Excelente abilitati de comunicare si de relationare cu clientii.
Spirit de echipa, seriozitate, tenacitate, perseverenta.
Adaptabilitate si receptivitate la nou.
Seriozitate, punctualitate si disciplina.
Orientare catre castig.

BENEFICII OFERITE

Comisioane atractive in functie de performante.
Traininguri de specialitate gratuite oferite de companie.

Grupul Aviva este unul dintre cele mai puternice grupuri financiare din lume, fiind cel mai mare furnizor de asigurari de viata si pensii din Europa.Aviva este compania de asigurari cu cea mai indelungata experienta in domeniu, avand o istorie care dateaza din 1696. In Romania, Aviva asigura viata a peste 400.000 de oameni.