CONSILIER FINANCIAR

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea si distributia produselor financiare din portofoliu
- prospectarea pietei in vederea gasirii potentialilor clienti
- oferirea de consultanta catre clienti, prezentari de solutii si incheierea de contracte
- realizarea obiectivelor de vanzari
- participarea la programele de training

CERINTE

- Absolventi studii superioare (sau in curs pentru consilieri)
- Personalitate placuta cu foarte bune abilitati de comunicare;
- Abilitati de negociere, motivare si coordonare;
- Orientare spre rezultate;
- Persoane ambitioase si dinamice;
- Experienta in vanzari directe.

BENEFICII OFERITE

Suntem o companie orientata spre oameni si spre performanta si am creat special pentru echipa noastra de vanzari programe motivationale si planuri de cariera in vederea stimularii si aprecierii rezultatelor deosebite in activitatea de vanzare a asigurarilor generale, facultative, de viata si obligatorii.

OFERIM:
- Contract pe perioada nedeterminata
- Sistem de compensare competitiv, orientat catre productivitate
- Posibilitati de promovare in cadrul Companiei pe functia de manager , bazate strict pe rezultatele proprii.