Consilier financiar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea unor produse financiare, pensii private, burse de studii pentru copii,asigurari de sanatate.
-Intermedierea si consilierea clientilor, acordarea de consultanta profesionista.
- Pastrarea integritatii imaginii institutiei si promovarea acesteia.
- Instruire si traininguri gratuite, o cariera de succes in domeniu, retribuire conform rezultatelor.
- Trebuie sa se informeze asupra tendintelor pietei
- Lucreaza in echipa si e subordonat managerului

CERINTE

- abilitati de comunicare si negociere
- atitudine dinamica si proactiva
- minim studii medii; studiile superioare constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

-diversificare venit prin premii,excursii strainatate
-cariera pe termen lung
-program flexibil
-mediu propice dezvoltarii personale
-indrumare gratuita
-sansa de a avansa pe baza rezultatelor proprii
-venituri practic nelimitate
-sisteme de bonusuri de dezvoltare a afacerii motivatoare