Consilier Financiar

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Liderul pietei instrumentelor de economisire si
creditare din Romania, angajeaza in cadrul Fortei de Vanzari Directe, colaboratori cu statut PFA/SRL, in regim full time.

Responsabilitati:
- identifici potentiali clienti prin prospectare continua - telefonica si pe teren
- consiliezi clientii in alegerea produselor bancii, si inchei contracte de economisire-creditare
- dezvolti continuu baza de clienti prin referinte si administrezi portofoliul de clienti.

CERINTE

Daca esti o persoana:
- dornica sa-si cladeasca o cariera in domeniul financiar-bancar
- organizata si orientata catre rezultate
- capabila sa atragi noi clienti
- cu foarte bune abilitati de comunicare, responsabila, dinamica, cu initiativa si atitudine pozitiva, te invitam sa vii alaturi de noi si sa ne convingi ca tu meriti postul

BENEFICII OFERITE

- suport in desfasurarea activitatii
- pachet recompensatoriu extrem de motivant
- dezvoltare personala si profesionala continua
- oportunitati de cariera
- extra beneficii, excursii, seminarii, etc.
- training-uri in vederea dezvoltarii abilitatilor si a imbunatatirii tehnicilor personale si de grup
- mediu de lucru profesionist
- program flexibil
- apartenenta la un brand recunoscut pentru calitate si seriozitate.