Consilier bancar

Raiffeisen

Job expirat

RESPONSABILITATI

Raiffeisen Banca pentru Locuin¿e S.A. este o prima banca pentru locuinte, având urm¿torii ac¿ionari principali:

Raiffeisen Bank România S.A., cu o participa¿ie de 33,324%.
Bausparkasse Schwäbisch Hall AG - Germania, cu o participa¿ie de 33,324%.
Raiffeisen Bausparkasse GmbH - Austria, cu o participa¿ie de 33,35%.
www.railoc.ro

Cautam peroane ambitioase cu experienta in vanzari si middle management

CERINTE

-Abilitati de comunicare
- Capacitate de recrutare si pregatire a unei echipe de vanzari performante.
- Abilitati de comunicare, relationare si vanzari
- Dorinta sustinuta de a munci si invata
- Dinamism, seriozitate, perseverenta si orientare spre rezultate
- Ambitie, spirit de echipa si initiative
- Spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

Postul este part time sau full time.
Sarciniile principale sunt vanzarea produselor bancii (contractul de economisire creditare, conturi de economii, asigurari locuinte, rca, credite pentru locuinte etc) si conducerea unei echipe de minim 10 peroane part-time

Beneficiile la full time sunt:
Venit minim de 1000 EUR compus din comisioane directe si venituri reziduale/ luna.
Dotare logistica - laptop+zapp
Subventie leasing - 100 EUR/ luna
Asigurare de viata
Carti de vizita
Drept de semnatura pe contracte
Stampila de reprezentare Sef District
Traininguri de specialitate
Recunoasterea meritelor prin excursii exotice si bonnusuri valorice.
Posibilitatea de promovare in cariera la fiecare trimestru