Consilier Bancar

Raiffeisen Banca pentru Locuinte

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutare si selectie colaboratori directi;
Planificarea, coordonarea si controlul colaboratorilor din zona de activitate;
Sustinerea directa si supervizarea procesului de vanzare a produselor Raiffeisen Banca pentru Locuinte SA;
Dezvoltarea portofoliului de clienti;
Promovarea imaginii bancii in spiritul valorilor organizationale.

CERINTE

Capacitatea de recrutare si pregatire a unei echipe de vanzari performante de minim 20 oameni in maxim 6 luni;
Abilitatea de a indeplini impreuna cu echipa obiectivele de vanzari lunare;
Persoane active, ambitioase, tenace;
Aptitudini analitice si abilitati de comunicare si prezentare;
Spirit de initiativa si decizie- abilitati de comunicare interpersonala.

BENEFICII OFERITE

Bonusuri intre 400 si 1000 Euro;
Sustinere leasing auto 100 Euro;
Comisioane in functie de realizari;
Laptop si modem Zapp.
Doar cei selectati vor fi contactati.

Suntem prima institutie bancara din Romania specializata pe domeniul economisirii si creditarii in domeniul locativ, divizie a celei mai mari case de economii din Europa, Bausparkasse Schwaebish Hall Germania.
Misiunea noastra este de a-i ajuta pe romani sa-si indeplineasca visul unei locuinte proprii, sa-si creeze un plus de confort si calitate a vietii, contribuind astfel si la siguranta viitorului intregii familii.