Colaborator Vanzari IT

Step Up Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o firmă în domeniul Vânzări IT, ce oferă suport tehnic IT&C, oferind
clienţilor săi servicii hardware şi software, consultanţă, reţele şi servere, servicii de grafică,
outsourcing, etc.

Responsabilitati

- Implementarea strategiei de vânzări a firmei
- Realizarea targetului de vânzări
- Învaţă produsele şi serviciile oferite de firmă
- Administrarea clienţilor existenţi şi extinderea portofoliului de clienţi (persoane juridice mai ales)
- Organizarea propriei activitati si asigurarea deplasarii la clienti (preferabil cu masina personala)

CERINTE

 Experienţă actuală în vânzări directe,
 Deţinerea unui portofoliu de clienţi,
 Cunoştinţe despre componente şi echipamente IT, consumabile, birotică şi
papetărie
 Persoană activă, motivată de munca de teren
 Persoana care stabileşte cu uşurinţă relaţii cu ceilalţi
 Abilităţi de comunicare

BENEFICII OFERITE

- Comision din vânzări (fara targete)
- Program flexibil
- Posibilitatea de angajare dupa 3 luni

Firma are sediul in Timisoara, iar pentru stabilirea detaliilor finale de colaborare este necesara o deplasare la Timisoara (dupa interviu telefonic cu Step Up).

Step UP Professional HR Services este o firma cu experienta in servicii de resurse umane, cu accent pe recrutarea si selectia de resurse umane adaptata cerintelor specifice ale clientilor.

Postul descris anterior este disponibil la unul dintre clientii companiei noastre