Colaborator Reforma Locuintelor

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prin legea 260/2008 toate locuintele vor fi obligate sa fie asigurate. Este o reforma in domeniul asigurarilor, o schimbare pentru romani si in acelasi timp este o sansa unica pentru agenti. Intr-o perioada scurta de cateva luni de zile, agentii vor incheia asigurari la peste 8 milioane de locuinte! Adica intr-o perioada scurta de cateva luni de zile se vor castiga sume importante de bani.
Alatura-te echipei noastre pentru ca si tu cunosti persoane (vecini, prieteni, colegi, rude, etc.) carora le poti incheia asigurarea obligatorie.

CERINTE

- bune abilitati de comunicare si realtionare, precum si capacitatea de a dezvolta parteneriate pe termen lung
- capacitate de analiza, orientarea catre rezultate si atingerea obiectivelor
-abilitatea de a lucra organizat

BENEFICII OFERITE

- plan real de cariera si cele mai mari bonusuri;
- comisioane diferentiate conform contractului;
- training permanent cu personal specializat