Colaborator

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Raiffeisen Banca pentru Locuinte este prima institutie financiara din Romania in domeniul economisirii si creditarii in sistem colectiv pentru domeniul locativ.
Banca ofera platforma ideala pentru persoanele care vor sa economiseasca si sa beneficieze si de prima de la stat pentru sporirea confortului locativ.
Avem cea mai intinsa retea de distributie din tara pe domeniul bancilor de economisire- creditare.
Descrierea postului:

-activitate de furnizare de servicii bancare in cadrul unei divizii a unei banci internationale
-promovarea unui produs bancar flexibil si de exceptie, acordarea de cosultanta in vederea oferirii solutiei optime acoperirii nevoilor clientilor
-acordare credite pentru locuinte
-elaborarea planului de activitate/dezvoltare

CERINTE

- studii - minim liceu;
- persoana dinamica, serioasa, motivata;
- abilitati de comunicare si organizare;
- orientare spre rezultate;
- abilitati de lucru in echipa;
- dorinta de afirmare si castig.

BENEFICII OFERITE

- venituri motivante;
- premii in obiecte, excursii, bani, etc;
- training de perfectionare gratuit;
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes intr-o institutie financiara;
- lucrul intr-o echipa dinamica si motivata