Chathost - Videochat Timisoara

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovam videochatul legal, la nivel profesional. Experienta anterioara nu este necesara, pentru ca la noi vei invata tot ceea ce trebuie sa stii pentru a incepe imediat sa faci bani :)
Chathost - videochat, inseamna in primul rand sansa ta de a imbina utilul cu placutul. Poti sa te distrezi, sa-ti faci prieteni noi, sa comunici cu ei si nu in ultimul rand, sa faci multi bani, in deplina legalitate. Am pregatit pentru tine conditii ireprosabile de lucru, logistica de ultima generatie, un ambient placut, curat si foarte prietenos. Si ca totul sa functioneze perfect, avem un pachet de bonusuri care iti vor stimula munca. Daca ai intrebari, nu ezita sa aplici la jobul nostru. Multumim :)

CERINTE

- Varsta peste 18 ani
- Limba engleza la un nivel cel putin mediu
- Operare PC (la nivel de yahoo messenger) :)
- Seriozitate
- NU ANGAJAM CUPLURI SAU PERSOANE CARE NU AU IMPLINIT 18 ANI!

BENEFICII OFERITE

Avem un pachet mai mult decat interesant de bonusuri si beneficii personale in cadrul firmei, totul legal.