Cautam cel mai bun REPREZENTANT VANZARI IT IN MAGAZIN

Step Up Professional HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzarea produselor IT catre clientii din magazin
Cresterea portofoliului de clienti prin obtinerea de recomandari din partea clientilor existenti si contactarea telefonica a potentialilor clienti
Oferirea de consultanta cu privire la solutia ideala pentru client, conform nevoilor sale

CERINTE

Rezultate excelente in echipa sau echipele de vanzari IT Hardware in care ai activat
Experienta de lucru ca reprezentant vanzari IT Hardware in magazine specializate
Cunostinte tehnice hardware si software (solutii Microsoft) foarte bune
Persoana comunicativa, prezentabila, perseverenta, responsabila si cu initiativa
Persoana inclinata spre dezvoltarea personala (citeste carti de vanzari, participa la seminarii sau cursuri)
Este important sa fii cel putin la acelasi nivel cu actualii membri ai echipei de vanzari din punct de vedere al cunostintelor tehnice si al abilitatilor de vanzare

BENEFICII OFERITE

Desfasurarea activitatii intr-o atmosfera excelenta concentrata pe crestere si rezultate
Salariu motivant
Telefon, laptop
In functie de rezultate si masina
Bonuri de masa
Bonusuri in functie de performanta
Oportunitati de dezvoltare
Posibilitatea de a achizitiona la pret de distribuitor, reducere 30% a echipamentelor Dell, HP, IBM, Apc, Cisco comercializate.

“ Fiecare clipa de cautare este o clipa de regasire” ( Paulo Coelho)

Sunteti in cautarea unui loc de munca? Simplificati-va acest proces de cautare, apeland la noi. Step Up va pune la dispozitie specialisti in domeniul Resurselor Umane care va vor oferi suport in dezvoltarea carierei dvs.

Va asteptam pentru a parcuge impreuna drumul spre atingerea obiectivelor dvs profesionale.

A. Saguna, nr 3, bl U5, cam 6

Tel: +40356 458 588
E-mail: office@hr-step-up.ro