CASIER SEF BUZIAS

PROFI ROM FOOD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

PROFI ROM FOOD angajeaza CASIER SEF in BUZIAS, in vederea deschiderii unui nou magazin.

Misiunea postului: gestioneaza fluxul de bani si alte valoriin cadrul magazinului si ofera suport sefului de magazin si adjunctilorin coordonarea activitatii magazinului.

Atributii:
- gestioneaza intrarile si iesirile de monetar si alte valoriin / din casieria magazinului
- participa la inventare si pregateste magazinul pentru inventare
- preia pe baza de monetar banii si alte valori de la casieri,ii pregateste siii preda transportatorilor de valori ai bancilor
- asigura respectarea circuitului formularelor cu regim special si completarea lor conform legii
-propune si implementeaza modalitati de expunere / implantare ce au ca scop cresterea vânzarilor magazinului
- stabileste sarcinile casierilor dupa parasirea casei de marcat

CERINTE

- studii medii, bune cunostinte comerciale
- persoana dinamica si foarte bine organizata
- loialitate, seriozitate
- abilitati de comunicare
- capacitate de lucru sub presiune
- spirit comercial
- orientare spre rezolvarea problemelor siindeplinirea obiectivelor la termenele stabilite
- disponibilitate pentru lucrul in 2 schimburi

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant, corelat cu performantele obtinute
- bonuri de masa
- sansa unei cariere intr-un mediu dinamic
- perioada de instruire

Parte a grupului franco-belgian Louis Delhaize, PROFI ROM FOOD este o companie multinationala ce detine o retea de 37 de magazine alimentare de tip discount.