Casier ADM FARM

SC ADM FARM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Registru de casa:
- inregistrarea contabila a tuturor incasarilor si platilor prin caserie;
- transmiterea zilnica catre contabilul responsabil cu semnarea si verificarea registrului de casa, a tuturor documentelor justificative;
- verificarea borderourilor de incasare apartinand reprezentantilor si agentilor comerciali;
- efectuarea tuturor platilor prin casierie.
2. Deplasarea la institutiile bancare
- calcularea incasarilor zilnice si intocmirea foilor de depunere numerar;
- deplasarea la banci si depunerea/ridicarea de documente justificative de la acestea (extrase de cont, ordine de plata, acte de licitatii valutare, foi de varsamant etc.);
- depunerea documentatiei ridicate de la banci la departamentul contabil.
3. Completarea zilnica a “Registrul special pentru banii personali ai angajatilor /administratorului societatii"
4. Solduri clienti
- asocierea facturilor de marfa cu documentede incasare prin numerar;
- verificarea soldurilor clientilor telefonic sau impreuna cu agentii.
5.Tine evidenta tipizatelor in regim special
6.Intocmeste ordinele de deplasare aferente punctului de lucru Timisoara . De asemenea transmite lunar la sediul central situatia diurnelor aprobate pe punctul de lucru Timisoara.

CERINTE

- experienta intr-un post similar constituie avantaj;
- cunoştinţe de operare pe calculator
- cunoştinţe de gestiune
- abilităţi numerice, abilitati de comunicare, flexibilitate
- spirit de echipa si rapiditate

BENEFICII OFERITE

- lucrul intr-o echipa tanara si dinamica
- pachet salarial (salariu fix, bonuri de masa)

Infiintata in 1998, cu capital integral romanesc, ADM Farm a reusit sa se impuna drept o companie eficienta, serioasa, pentru care cele mai importante sunt cerintele si necesitatile clientilor ei. Cifra de afaceri a crescut continuu, de la an la an fapt ce a dus la plasarea ADM Farm intre primii 5 distribuitori din Romania.
Detalii pe www.admfarm.ro