Capex controller

WORK FORCE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- elaboreaza planurile de investitii si reparatii;
- obtine ofertele de lucrari si caietele de sarcini pentru lucrarile de investitii, precum si analiza acestora;
- pregateste si elaboreaza documentatia necesara pentru obtinerea licentelor si aprobarilor pentru demararea proiectelor de investitii si receptia lucrarilor;
- urmareste lucrarile executate pe toata perioada post executie;
- participa la activitatea de inventariere.

CERINTE

- studii superioare tehnice;
- experienta in conducere lucrari de investitii;
- competente manageriale;
- limba engleza: nivel mediu, scris si vorbit;
- operare Microsoft Project, Excel, Word, Outlook;
- analitic, dinamic, deschis, comunicativ, rezistent la stress.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;
- posibilitati de dezvoltare profesionala;
- oportunitatea de a lucra intr-o companie multinationala.

WORK FORCE este filiala din Romania a companiei WORK FORCE KFT UNGARIA. Reteaua WORK FORCE opereaza la nivel international prin peste 100 de consultanti, traineri si specialisti in resurse umane. WORK FORCE furnizeaza solutii complete pentru domeniul resurselor umane, serviciile noastre incluzind selectie si recrutare de personal, leasing de personal, evaluare de personal prin metoda Assessment Center si prin testare psihologica, outplacement, payroll, consultanta in management si administrare de personal.