Cameraman in Timisoara

ProTV

Job expirat

RESPONSABILITATI

- sa filmeze subiecte de stiri;
- sa planifice filmarea;
- sa pastreze in bune conditii echipamentul tehnic din dotare;
- sa gaseasca solutii la problemele tehnice;
- sa se informeze despre noutatile tehnice din domeniu.

CERINTE

- absolvent studii medii;
- experienta in domeniul televiziunii constituie un avantaj;
- capacitate de adaptare rapida;
- abilitati foarte bune organizatorice si de lucru in echipa;
- randament in conditii de stres;
- disponibilitate la program flexibil;
- limba engleza la nivel mediu;
- cunoasterea pachetului MS Office la nivel mediu;
- permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- posibilitatea dezvoltarii profesionale.

ProTV activeaza pe piata romaneasca din 1 decembrie 1995. Este postul TV care a revolutionat termenul de televiziune privata in Romania si care a dat startul pentru o serie de produse puternice pe piata media romaneasca: Acasa, ProCinema, ProTV International, ProFM, InfoPro