Ajutor Bucatar si Agent distributie

Sc. Expres Catering.Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Ajutor Bucatar: program de L-V 8h+, o data /luna sambata la Lucru.Pregatirea materiei pentru mesa de pranz, comeziile se stiu anterior, se lucreaza la retetar.
Agent Distributie cu sau fara masina proprie: Program de L-V 8h/zi Livrare pranz, preluare/ predare comenzi si monetar.Categoria B

CERINTE

Ajutor Bucatar:creativ, inventiv, serios, manierat, curat, responsabil si cu bun simt.
Agenti: Oameni seriosi, manierati, ordonati, sociabili, creativi, cu mult bun simt, familisti si foarte sociabili.

BENEFICII OFERITE

Ajutor Bucatar: Salar atractiv, carte de munca, o masa / zi, decontarea partiala sau integrala transport.
Agenti cu masina firmei: o masa / zi, salar bun, procent , carte munca si alte benefici.
Agenti cu masina proprie: 7 l/100km, salar Bun, procent, carte munca, o masa/zi si alte benefici.

Quick Lunch este lider pe piata din Banat la domeniul lui de activitate.
Livrarea mesei de pranz in regim de catering ; Bufete Suedeze pentru toate ocaziile.
Asteptam sa ne contactati de luni-vineri intre orele 10:00-16:00 la numarul 0724244383 si pe site www.quick-lunch.ro