Bucatar, ajutor de bucatar, cofetar - patiser, picol, casier, gestionar

Ana Invest

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam personal pentru toate posturile din restaurant, atat in bucatarie cat si pe sala! Va oferim oportunitati de crestere profesionala, stabilitate financiara si conditii excelente de munca!

Responsabilitati:

- Prepararea tuturor produselor aflate in meniu;
- Stabilirea necesarului de materie prima;
- Respectarea normelor de depozitare a produselor, semipreparatelor şi preparatelor alimentare;
- Debarasează şi asigură curăţenia bucătăriei;
- Prelucrările preliminare gătitului - sortează, curăţă, spală, divizează şi mai apoi găteşte - fierbe, frige, coace, prăjeşte;
- Indeplinirea şi altor sarcini curente atribuite de către superiorul direct, in concordanţă cu necesităţile imediate ale unităţii.

CERINTE

- Experienta in domeniu: minim 1 an de zile
- Cunoaşterea proceselor tehnologice de preparare a alimentelor;
- Rigurozitatea in ceea ce priveste regulile de igiena in alimentatia publica
- Atent la detalii
- Afinitate pentru arta culinara
- Creativ
- Spirit de organizare si colaborare
- Rezistenta la stres

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- desfasurarea activitatii intr-o echipa profesionista
- contract de munca pe o perioada nedeterminata

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de recrutare si selectie.