Bucatar

Grill Sarbesc

Job expirat

RESPONSABILITATI

-titularul postului are rolul de a asigura prepararea comenzilor (meniurilor) într-o maniera eficienta si profesionista.

CERINTE

- pregateste mâncarurile din retetarul unitatii în conformitate cu standardele în vigoare;

- monteaza preparatele pe obiectele adecvate pentru servire si realizeaza elementele estetice ale preparatelor;

- participa cu supervizare la determinarea necesarului de materii prime de comandat si la realizarea comenzilor de aprovizionare;
- preia comenzile de la clienti si asigura servirea acestora;
- debaraseaza si asigura curatenia bucatariei;
- asigura implementarea si mentinerea standardelor de pastrare si depozitare a produselor, semipreparatelor si preparatelor alimentare cu respectarea normelor igienico-sanitare în vigoare.

BENEFICII OFERITE

-salariu fix motivant
-bonusuri în funcţie de performanţe

Grill Sarbesc este un Fast-Food cu specific sarbesc, aflat de 6 ani in central commercial Iulius Mall Timisoara.