Broker Imobiliar

ImoWest

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitățile candidatului:

•Promovarea ofertei imobiliare ImoWest
•Studiul și prospectarea pieței
•Selectarea și evaluarea corectă a imobilelor, contactarea proprietarilor și promovarea eficientă a acestora
•Analizarea cererilor clienților și oferirea soluțiilor optime pentru aceștia
•Oferirea consultanței pe tot parcursul procesului unei tranzacții imobiliare

CERINTE

Suntem în căutarea unei persoane care să îndeplinească următoarele criterii:
•deschisă
•comunicativă
•responsabilă
•determinată
•orientată către rezultat
•capacitate rapidă de învățare a lucrurilor noi
•cunoastere limbii engleze reprezinta un avantaj

diplomatie si profesionalism

•dorinta de perfectionare continua si de progres
•cunostinte PC
•permis auto categoria B

BENEFICII OFERITE

•mediu de lucru modern și profesionist
•echipă de lucru tânără și dinamică
•posibilitatea dezvoltării personale și profesionale
•comision avantajos din tranzacțiile imobiliare încheiate

ImoWest este o companie de consultanță imobiliară ce dispune de o organizare profesională, axată pe strategii concrete de intermediere a tranzacțiilor imobiliare.