BROKER Asigurari@Credite

DANCOV ACTIV SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATUL IDEAL:
- Sa detina portofoliu de clienti.
- Experienta in domeniul vanzarilor serviciilor financiare: asigurari si credite.
- Dorinta de a castiga bani si de a dezvolta pe termen lung o relatie in mod profesionist, onest si profitabil.
- Abilitati de vanzari directe
- Orientare catre clienti si catre piata

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
Broker de asigurari si credite ofera tuturor celor interesati, o oportunitate perfecta pentru a-si marii veniturile din intermedierea asigurarilor si creditelor
Poate sa fie singurul sau al doilea job pentru dumneavoastra , dar cu siguranta va fi o sursa de castig.
Cerinte minime: diploma de bacalaureat, detinerea codului RAF constituie un avantaj.

CERINTE

- Intocmeste ofertele, promoveaza si vinde produse de asigurare si finantare.
- Prospecteaza piata, identifica clientii noi si mentine portofoliul de clienti existenti

BENEFICII OFERITE

- Comisioane
- Colaborare cu toate societatile de asigurari
- Colaborare cu cele mai importante banci
- Cursuri de instruire
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere pe termen lung intr-o companie de prestigiu in Romania(TOP 10)
- Posibilitatea dezvoltarii unei echipe

DESCRIEREA FIRMEI

Brokeraj in asigurari-partener Destine Broker