BRAND MANAGER - locatie Timisoara

PROFI ROM FOOD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

MISIUNEA POSTULUI:
- gestionarea gamei de produse alocate si efectuarea de analize, evaluari, comparatii de pret, monitorizarea competitorilor si propunerea de m¿suri pentru dinamizarea sortimentatiei
PRINCIPALE ATRIBUTII:
- efectueaza analize de piata cu privire la produsele din gama sortimental¿ alocat¿
- face propuneri de modificare a sortimenta¿iei ¿i de adaptare a pre¿urilor de vânzare
- propune produse pentru ac¿iunile promo¿ionale
- r¿spunde de evolu¿ia cifrei de afaceri a produselor din gama sortimental¿ alocat¿

CERINTE

- studii superioare, de preferin¿¿ în specializarea marketing
- foarte bun¿ cunoa¿tere a pie¿ei produselor FMCG
- experien¿¿ minimum 2 ani în domeniul FMCG
- cunoa¿terea pachetului MS Office, în special Excel
- carnet de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant, corelat cu performan¿ele ob¿inute
- perioada de instruire
- ¿ansa unei cariere într-o companie multina¿ional¿

Parte a grupului franco-belgian Louis Delhaize, PROFI ROM FOOD SRL este o companie multinationala ce detine o retea de 43 de magazine alimentare de tip discount.
Date suplimentare despre companie puteti gasi pe site-ul www.profi.ro.