BRAND MANAGER - locatie Timisoara

PROFI ROM FOOD SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

MISIUNEA POSTULUI:
- gestionarea gamei de produse alocate si efectuarea de analize, evaluari, comparatii de pret, monitorizarea competitorilor, propuneri de dinamizare a sortimentatiei

PRINCIPALE ATRIBUTII:
- efectueaza analize de piata cu privire la produsele din gama sortimentala alocata
- face propuneri de modificare a sortimentatiei si de adaptare a preturilor de vanzare
- propune produse pentru actiunile promotionale
- raspunde de evolutia cifrei de afaceri a produselor din gama sortimentala alocata

CERINTE

- studii superioare, de preferinta in specializarea marketing
- foarte buna cunoastere a pietei produselor FMCG
- experienta minimum 2 ani in domeniul FMCG
- cunoasterea pachetului MS Office
- carnet de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant, corelat cu performantele obtinute
- perioada de instruire
- sansa unei cariere intr-o companie multinationala

Parte a grupului franco-belgian Louis Delhaize, PROFI ROM FOOD SRL este o companie multinationala ce detine o retea de magazine alimentare de tip discount.