Brand Manager

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordoneaza intreaga agentie :
- stabileste si implementeaza strategiile de vanzari pentru echipa pe care o coordoneaza
- mentine relatia cu clientii companiei si are ca obiectiv extinderea portofoliului de clienti retail si corporate a agentiei
-Experienta anterioara in vanzarea produselor financiare (credite, asigurari,etc) constituie un real avantaj
- Abilitati de negociere si solutionare a cererilor clientilor.

CERINTE

- experienta de minim 2 ani in vanzari
- absolvent de facultate cu profil economic,psiholigic
- aptitudini si cunostinte manageriale
- abilitate in a-si seta prioritatile
- orientat spre respectarea deadline-urilor impuse de catre directorul judetean
- persoana dinamica, entuziasta
- spirit de echipa
- rezistenta la stres
- abilitati de comunicare si de prezentare
- gandire analitica
- cursuri de specialitate constituie un avantaj
- cunostinte solide de MS OFFICE

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru placut
- excelente oportunitati de dezvoltare personala
- posibilitati de promovare
- pachet salarial atractiv :Salariu fix cu contract pe perioada nedetermnata, bonusuri de performanta trimestriale si comisioane din vanzari.
- Cheltuieli de transport suportate de companie