BRANCH MANAGER - TIMISOARA

TNUVA ROMANIA DAIRIES SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordonarea activitatii personalului filialei (vanzari, logistica, administrativ);
- Raportare lunara a activitatii si rezultatelor;
- Implementarea politicii comerciale a companiei la nivel zonal;
- Coordonarea, motivarea si dezvoltarea echipei de vanzari din regiune;
- Planificarea eficienta a rutelor pentru agentii de vanzari, urmarind zilnic executia acestora;
- Monitorizarea utilizarii eficiente a resurselor alocate

CERINTE

Experienta relevanta de min. 2 ani intr-o pozitie similara - de preferinta companie multinationala din FMCG;
- Cunoasterea pietei locale;
- Studii superioare;
- Abilitati manageriale, capacitate de a evalua si de a lua decizii;
- Excelente abilitati de comunicare si relationare, organizare, planificare si negociere;
- Atitudine proactiva, orientat spre rezultate;
- Permis de conducere - categ. B
- Lb engleza, PC

BENEFICII OFERITE

Oferim un pachet atractiv, posibilitati de dezvoltare a carierei intr-un colectiv tanar si dinamic

Numai candidatii selectati vor fi contactati pentru un interviu

O noua fabrica de produse lactate, locata in Popesti Leordeni