BEAUTY ADVISER - Timisoara

HELP NET FARMA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana desemnata pentru acest post este responsabila de promovarea produselor cosmetice si dermatocosmetice, in cadrul farmaciilor Help Net, prezentand si recomandand gamele cosmetice / produsele existente, prin evidentierea beneficiilor acestora pentru clienti.

CERINTE

Persoana ideala pentru acest post trebuie sa indelineasca urmatoarele cerinte:

- Absolventa studii medii;
- Persoana cu excelente abilitati de comunicare, persuasiva, dinamica, orientata spre client, empatica si perseverenta in atingerea obiectivelor;
- Cunostinte privind afectiunile dermato-cosmetice ( tipuri de ten, afectiuni ale tenului, informatii privind tratamente asociate), constituie un avantaj important;
- Experienta in promovarea de produse cosmetice sau dermatocosmetice - constituie un atu;
- Cunostinte medii de operare PC: Word si Excel.

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru profesionist;
- traininguri;

Una dintre cele mai puternice si dinamice companii farmaceutice din Romania, aflata in plina expansiune.
Pentru posturile vacante din cadrul firmei, puteti aplica pe adresa resurse.umane@helpnet.ro