BBV Recrutare si formare manageri

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie de management, consultanta si brokeraj , asteapta sa o sunati pentru programarea unui interviu in vederea ocuparii postului de manager asigurari viata si non-viata.

CERINTE

Experienta in vanzari directe si in special in ASIGURARI/produse financiare este un mare avantaj;
Participa activ la activitatile echipei pe care o va forma si o va coordona, in functie de timpul pe care il aloca acestei activitati;
BUNE ABILITATI DE COMUNICARE, PLANIFICARE SI ORGANIZARE

BENEFICII OFERITE

Formare profesionala in cadrul unei concept de formare unic la nivel national
- O remuneratie atractiva si corespunzatoare prestatiei
- Sanse bune de promovare, in cadrul unui model de cariera
- pregatire gratuita in STRAINATATE pentru MANAGERI
- diversificare venit prin premii, excursii strainatate
- program flexibil
- mediu propice dezvoltarii personale
-sansa de a avansa pe baza rezultatelor proprii

Cautam doar persoane motivate si carora le plac provocarile.