Barmani, Ospatari, Receptioneri pentru Italia - Timisoara (TMBOR0107)

Quanta Resurse Umane SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- recrutam personal pentru domeniul hotelier pentru angajare in Italia
- inainte de plecare vor fi facute 210 ore de curs intensiv
- la sfarsitul cursului se va da un test iar dupa acest test se vor face interviuri si vor fi selectionati cei mai buni candidati (20 persoane)

CERINTE

- personal interesat de munca in Italia in domeniul hotelier
- determinare si responsabilitate de a invata lucruri noi
- disponibilitate de a pleca din tara cu un contract pe o perioada de minim 3 luni sau nedeterminata
- italiana mediu si vointa de a face o perioada de training in Timisoara de maxim 3 luni inainte de plecare

Quanta Resurse Umane este filiala romana al grupului Quanta, a patra societate italiana ca dimensiune in sectorul resurselor umane.
Cu sediul central in Milano, certificata ISO 9001 pentru procedurile sale organizatorice, Quanta este astazi structurata cu 35 sucursale in Italia, o societate in Elvetia, doua sedii in Statele Unite si, din 2002, o firma in Romania, Quanta Resurse Umane.
Quanta Resurse Umane ofera intraga gama de servicii a grupului, orientindu-se in mod special spre societatile italiene prezente in Romania.