BARMAN OSPATAR / BUCATAR PIZZER

RESURS CONSULT

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

BARMAN OSPATAR
- full time / part time
- preparare si servire bauturi si mancaruri usoare (pizza, cartofi prajiti, etc)
- program full time de 8 ore pe zi, in schimburi
- program part time de 3 zile pe saptamana
- programul pentru clienti este de luni pana vineri de la ora 8-24, in weekend 8-03 noaptea

PIZZER - full time
- prepararea ingredientelor pentru pizza, sau alte comenzi de mancaruri simple de tip fast food
- taiere ingrediente
- coacere pizza, cartofi prajiti, preparare spaghete, salate usoare, etc.

CERINTE

BARMAN OSPATAR - ful time / part time
(pentru part time ORARUL NU SE POTRIVESTE STUDENTILOR LA ZI)
- OBLIGATORIU DOMICILIU STABIL SAU FLOTANT IN TIMISOARA
- se cere capacitate foarte buna de comunicare cu clientii
- rapiditate in preluarea comenzilor si servirea lor
- memorie buna
- abilitati de lucru cu banii
- atentie distributiva

- atitudine muncitoare
- ordonat, curat
- seriozitate
- de dorit - experienta minima in domeniu, sau abilitati de invatare rapida a sarcinilor la bucatarie

BENEFICII OFERITE

- se ofera o masa pe zi, maxima seriozitate si perspective de colaborare pe termen lung

RESURS CONSULT - firma ACREDITATA de recrutare si selectie de personal (www.resursconsult.ro, tel. 0727 843 987, mail: recrutare@resursconsult.ro) recruteaza personal pentru clientii sai din domeniul restaurante / pizzerii / baruri din Timisoara.

ESTE OBLIGATORIE PRECIZAREA POSTULUI PENTRU CARE CANDIDATI - barman ospatar/ bucatar pizzer - mai ales pentru Cv-urile transmise pe emailul firmei, deoarece firma scoate la concurs diverse posturi din mai multe domenii de activitate. Va dorim succes!